29. septembra rītā 1.klases un 4.klases skolēni ciemojās zemnieku saimniecībā "Mucenieki"  pie Līgas un Andra Pridāniem, lai uzzinātu ko ražo "Līgas medus". Šajā drēgnajā rudens rītā, saimnieki mūs sagaidīja siltā medus mājā, kur smaržoja pēc maizītes, medus un karstas piparmētru tējas. Saimnieks Andris rādīja un stāstīja kā dzīvo bites. Izrādās, ka vienā stropā dzīvo vismaz 40000 bišu. Lielākais skolēnu brīnums bija tas, ka izrādījās, ka bites nevāc medu, bet nektāru. Pēc izzinoša stāsta, sākās brīnumgarda degustācija, dažādu ziedu medus, rapša medus, medus ar kanēli, medus ar ingveru, medus ar kadiķogām, medus ar propolisu, medus vaska šūniņās. Absolūtie favorīti ir medus ar kanēli un medus vaska šūniņās. 1. un 4.klases skolēni iesaka: "Ja gribi pabūt saldā sapnī, dodies ciemos pie "Līgas medus"".