1. ZANE ARMONA- angļu valodas skolotāja, 7.klases audzinātāja
  2. MAIJA ANTĪPINA- pirmsskolas logopēde
  3. LIENE BALODE- logopēde
  4. AIJA BALTUŠKA- tautisko deju skolotāja
  5. INGA BORISOVA- pirmsskolas skolotāja
  6. OLGA ČERKOVSKA- krievu valodas skolotāja
  7. JĀNIS BRENTE- vēstures, ekonomikas, politikas un tiesību skolotājs
  8. INITA BUŠA- sākumskolas skolotāja, 1.a un 3.a klases audzinātāja
  9. EVA DINSBERGA- sporta skolotāja
  10. MAIJA DOROFEJEVA- pirmsskolas skolotāja
  11. VALDA DZENE- latviešu valodas un literatūras skolotāja, 6.a klases audzinātāja
  12. LĪGA DZINTARA- bibliotekāre, mājturības un tehnoloģiju skolotāja, 10.klases audzinātāja
  13. EVA FIŠERE- latviešu valodas un literatūras skolotāja
  14. IVETA GRIBUSTE- pirmsskolas skolotāja
  15. DITA GRIGORCEVIČA- latviešu valodas un literatūras skolotāja, 9.a klases audzinātāja
  16. ALLA GRIGORJEVA- sākumskolas un krievu valodas skolotāja, 1.klases audzinātāja
  17. AGIJA IVANOVA- vizuālās mākslas skolotāja
  18. LIENE JANAITE- pirmsskolas skolotāja
  19. RAMONA JOMA- mūzikas skolotāja
  20. INGUNA KOTOVIČA- latviešu valodas un literatūras skolotāja
  21. MĀRA DZINTRA KOVĒRE- pagarinātās dienas grupas skolotāja
  22. JUDĪTE KODE- pirmsskolas skolotāja
  23. INGA KRAUKLE- bibliotekāre
  24. SANDRA KRĒĶE- latviešu valodas un literatūras skolotāja, 12. klases audzinātāja
  25. LIDIJA KUČINA- matemātikas un fizikas skolotāja
  26. BAIBA ĶESTERE- tautisko deju skolotāja
  27. ĀRIJA LĀCE- angļu valodas skolotāja, 11.klases audzinātāja
  28. INTA LĀCE- pirmsskolas skolotāja
  29. AURIKA LEMKINA- sākumskolas skolotāja, 2.a klases audzinātāja
  30. ERNA LIEPIŅA- matemātikas skolotāja
  31. SIGNE MELDERE- mūzikas skolotāja, 5.klases audzinātāja
  32. ILONA MELLUPA- vizuālās mākslas skolotāja
  33. ALESJA ŅIKITINA- matemātikas skolotāja, 8.klases audzinātāja
  34. NATAĻJA ŅIKITINA- angļu valodas skolotāja, 7.a klases audzinātāja
  35. JĀNIS OZOLS- fizikas skolotājs
  36. TATJANA PAVLOVSKA- sociālā pedagoģe
  37. SARMĪTE PAVOČKINA- sākumskolas un matemātikas skolotāja, 4.a klases audzinātāja
  38. KRISTĪNE PRULE- bioloģijas, fizikas, ķīmijas skolotāja, 6.klases audzinātāja
  39. EVIJA RAGOVSKA- mājturības un tehnoloģiju skolotāja, 5.a klases audzinātāja
  40. INA RITUMA- sākumskolas, sociālo zinību un vides skolotāja, 2.klases audzinātāja
  41. INGUNA ROZENBILDE- pirmsskolas skolotāja
  42. SIGITA ROZIŅA- sporta skolotāja
  43. ZANE RUDZĪTE- pirmsskolas skolotāja
  44. DAGNIJA SAMA- sākumskolas un vizuālās mākslas skolotāja, 3.klases audzinātāja
  45. OLGA SOROKA- krievu valodas skolotāja
  46. ZENTA SOLODKA- speciālā pedagoģe
  47. GUNTARS STRUPKA- mājturības un tehnoloģiju skolotājs, 9. klases audzinātājs
  48. IVETA STUKINA- pirmsskolas skolotāja
  49. EVITA TIŠČENKOVA- sākumskolas skolotāja, 4. klases audzinātāja
  50. LĀSMA TROMPETE- pirmsskolas skolotāja
  51. GUNA VĪKSNA- bioloģijas, ģeogrāfijas, ķīmijas, sociālo zinību, dabaszinību un vides skolotāja, 8.a klases audzinātāja
  52. VITA ZAKSE- angļu valodas un mūzikas skolotāja
  53. INGA ZUDIĻINA- vēstures skolotāja
  54. DACE ZVIRGZDA-ZVIRGZDIŅA- ģeogrāfijas un dabaszinību skolotāja

facebook saite

 .