1. ZANE ARMONA- angļu valodas skolotāja, 5.klases audzinātāja
  2. MONTA BĒRZIŅA- sporta un deju skolotāja, 8.a klases audzinātāja
  3. SVETLANA BIETE- krievu valodas skolotāja
  4. JĀNIS BRENTE- vēstures, ekonomikas, politikas un tiesību skolotājs
  5. INITA BUŠA- sākumskolas skolotāja, 3.a klases audzinātāja
  6. VALDA DZENE- latviešu valodas un literatūras skolotāja, 4.a klases audzinātāja
  7. LĪGA DZINTARA- bibliotekāre, mājturības un tehnoloģiju skolotāja, 8.klases audzinātāja
  8. EVA FIŠERE- latviešu valodas un literatūras skolotāja
  9. DITA GRIGORCEVIČA- latviešu valodas un literatūras skolotāja, 7.a klases audzinātāja
  10. ALLA GRIGORJEVA- sākumskolas un krievu valodas skolotāja, 3.klases audzinātāja
  11. RAMONA JOMA- mūzikas skolotāja
  12. INGUNA KOTOVIČA- latviešu valodas un literatūras skolotāja
  13. MĀRA DZINTRA KOVĒRE- pagarinātās dienas grupas skolotāja
  14. INGA KRAUKLE- bibliotekāre, pagarinātās dienas grupas skolotāja
  15. SANDRA KRĒĶE- latviešu valodas un literatūras skolotāja, 10. klases audzinātāja
  16. LIDIJA KUČINA- matemātikas skolotāja
  17. BAIBA ĶESTERE- deju skolotāja
  18. ĀRIJA LĀCE- angļu valodas skolotāja, 9.klases audzinātāja
  19. SIGITA LAPIŅA- sporta skolotāja
  20. ERNA LIEPIŅA- matemātikas skolotāja
  21. SIGNE MELDERE- mūzikas skolotāja, 11.klases audzinātāja
  22. ILONA MELLUPA- vizuālās mākslas skolotāja
  23. ALESJA ŅIKITINA- matemātikas skolotāja, 6.klases audzinātāja
  24. NATAĻJA ŅIKITINA- angļu valodas skolotāja, 5.a klases audzinātāja
  25. ANETE OZOLA- mūzikas skolotāja
  26. TATJANA PAVLOVSKA- pagarinātās dienas grupas skolotāja
  27. SARMĪTE PAVOČKINA- sākumskolas un matemātikas skolotāja, 2.a klases audzinātāja
  28. VIKTORS POMARŅEVSKIS- fizikas skolotājs
  29. KRISTĪNE PRULE- bioloģijas, fizikas, ķīmijas skolotāja, 12.klases audzinātāja
  30. EVIJA RAGOVSKA- mājturības un tehnoloģiju skolotāja, 9.a klases audzinātāja
  31. INA RITUMA- sākumskolas, sociālo zinību un vides skolotāja, 4.klases audzinātāja
  32. SIGITA ROZIŅA- sporta skolotāja
  33. DAGNIJA SAMA- sākumskolas un vizuālās mākslas skolotāja, 1.klases audzinātāja
  34. OLGA SOROKA- krievu valodas skolotāja
  35. GUNTARS STRUPKA- mājturības un tehnoloģiju skolotājs, 7. klases audzinātājs
  36. SARMĪTE SUSTRUPE- teātra pulciņa skolotāja
  37. EVITA TIŠČENKOVA- sākumskolas skolotāja, 2. klases audzinātāja
  38. DITA VEĢE- vizuālās mākslas skolotāja
  39. GUNA VĪKSNA- bioloģijas, ģeogrāfijas, ķīmijas, sociālo zinību, dabaszinību un vides skolotāja, 6.a klases audzinātāja
  40. AGNESE ZENFA- sākumskolas skolotāja, 1.a klases audzinātāja
  41. INGA ZUDIĻINA- vēstures skolotāja
  42. DACE ZVIRGZDA-ZVIRGZDIŅA- ģeogrāfijas, dabaszinību un sociālo zinību skolotāja

facebook saite

 .