PAR ĒDINĀŠANU

• Pamatojoties uz Jelgavas novada pašvaldības noslēgto līgumu, ēdināšanas pakalpojumu Vircavas pamatskolā un filiālēs turpina nodrošināt SIA “Ēdiens.lv”

• 1.-4.klašu skolēniem komplekso pusdienu izmaksas sedz valsts un pašvaldība.
      • 5.-9.klašu skolēniem komplekso pusdienu cena ir 2.32 EUR bez PVN (~2.81 ar PVN).

Pamatojoties uz Jelgavas novada pašvaldības Saistošajiem noteikumiem Nr.27, Jelgavas novadā deklarētajiem izglītojamiem pašvaldības līdzfinansējums ir 1 EUR apmērā dienā.

Pusdienu apmaksa 100% tiek nodrošināta izglītojamiem no daudzbērnu ģimenēm, audžuģimenēm, aizbildniecībā vai ar invaliditāti, ja saņemts iesniegums no likumiskā pārstāvja (skat.pielikumus!)

Pirmsskolas izglītojamiem ēdināšanas izmaksas dienā ir 3,78 EUR bez PVN (brokastis 1.03 EUR, pusdienas 1,84 EUR, launags 0,91 EUR) jeb ~4,58 ar PVN

Pamatojoties uz Jelgavas novada pašvaldības Saistošajiem noteikumiem Nr.27, Jelgavas novadā deklarētajiem pirmsskolas izglītojamiem pašvaldība sedz pusdienu izmaksas 100% apmērā, izņemot vasaras periodu (skat.Saistošos noteikumus pielikumā!)

Apmaksu par ēdināšanas pakalpojumu vecāki veic atbilstoši noslēgtajam līgumam ar ēdinātāju.

PUSDIENU LAIKI

1.-5.KLASEI plkst.10.40

6.-9.KLASEI plkst.11.40

Pielikumā ēdienkartes 1.nedēļai

ĒDIENKARTES

• ĒDIENKARTES
    • Ēdināšanas pakalpojumu skolā un filiālēs nodrošina SIA "Ēdiens.lv"

Ēdināšanas uzskaite tiek veikta, pamatojoties uz klašu audzinātāju sniegto informāciju. Atteikt pusdienas nepieciešams līdz plkst.9.20; tālrunis 22045932 (pavāre Olga)

1N_1-4kl_Garais_.pdf

2N_1-4kl_Garais_.pdf

3N_1-4kl_Garais_.pdf

4N_1-4kl_Garais.pdf

Par izglītojamo ēdināšanas maksas atvieglojumiem

Cienījamie vecāki!

Jelgavas novada pašvaldība 27.jūlijā apstiprināja jaunus saistošos noteikumus "Par izglītojamo ēdināšanas maksas atvieglojumiem Jelgavas novada pašvaldības dibinātajās iestādēs" un 31.augustā papildināja atbalsta saņēmēju loku.

Saistošie noteikumi nosaka, ka:

1)  1.-4.klases izglītojamajiem komplekso pusdienu izmaksas 100% apmērā sedz valsts un pašvaldība.

2)  5.-9.klases pusdienu izmaksas sedz vecāki. Pašvaldība līdzfinansē 1 Eur dienā no pusdienu maksas tiem izglītojamiem, kuri deklarēti Jelgavas novada pašvaldībā         (deklarēts izglītojamais un vismaz viens no likumiskajiem pārstāvjiem).

3)  Pašvaldība sedz Jelgavas novadā deklarētajiem pirmsskolas izglītojamiem pusdienu izmaksas (līdz 31.05.2023), brokastis un launagu apmaksā vecāki.

4)  Atvieglojumus par ēdināšanas maksu var saņemt Jelgavas novadā deklarēto skolēnu (5-9.klases) ģimenes, rakstot iesniegumu skolas direktorei:

*daudzbērnu ģimenes;

*bērni ar invaliditāti;

5)  Izglītojamie, kuri ievietoti audžuģimenē vai nodoti aizbildnībā, atvieglojumus saņems neatkarīgi no deklarētās dzīves vietas.

6)  Maznodrošinātajām ģimenēm jāgriežas pēc atbalsta sociālajā dienestā.

Atvieglojumi piemērojami no kārtējā gada 1. septembra līdz nākošā gada  31. maijam. Ar noteikumiem var iepazīties pievienotajā dokumentā.

Pusdienu cena skolēniem 5.-9.kl. 2.34 EUR, vecāku maksājums- 1.34 EUR dienā, 6.70 EUR nedēļā.

Ēdināšanas izmaksas pirmsskolas izglītojamiem (1,5- 6 gadiem)- brokastis 1,09 EUR, pusdienas 1,85 EUR, launags 0,92 EUR. Jelgavas novadā deklarētajiem vecāku maksājums dienā 2.01 EUR, pārējiem 3,86 EUR dienā.

Pielikumā arī iesniegumu veidlapas.

iesniegums_edinasana_2022_daudzbernu.doc

iesniegums_edinasana_2022_bernam_ar_invaliditati.doc