PASĀKUMI ŠONEDĒĻ

Projekta “Skolas soma” ietvaros Vircavas pamatskolas 5. un 6. klase 22. septembrī apmeklēja O. Vācieša un J. Akuratera muzejus Rīgā.

... skatīt vairāk

Tēvu diena 11. septembrī

Aicinām palepoties ar saviem tētiem, vectētiņiem, krusttēviem vai lielajiem brāļiem, izveidojot foto galeriju.

Vircavas pamatskolas skolēnu ciemošanās pie vietējiem uzņēmējiem

Vircavas pamaskolas 2. un 3.klases viesojās zemnieku saimniecībā "Pasakas". Zemnieku saimniecībā " Pasakas " audzē visgaršīgākās melones un arbūzus! Te var nobaudīt arī avenes. Vasarā te audzē un pārdod zemenes. Un par visu ļoti interesanti pastāsta pats īpašnieks Deniss.

Vircavas pamatskolas skolēnu ciemošanās pie vietējiem uzņēmējiem

9. un 8. klase apmeklēja zemnieku saimniecību Dārziņi Platonē, kurā audzē dažādus ārstniecības augus un gatavo no tiem produkciju. Mēs iepazinām, kā ražo dažādas eļļas, aromātiskos maisiņus un pat smaržas. Bet vislabāk mums patika tas, ka paši varējām izgatavot sev sejas masku. To darīja pat zēni. Šī uzņēmuma ražojumi vislabāk der tiem, kas ciena dabiskus produktus. Mūs pārsteidza tas, cik daudz vērtīgu lietu var izgatavot tikai no dabiskiem, pašu audzētiem materiāliem.

Vircavas pamatskolas skolēnu ciemošanās pie vietējiem uzņēmējiem

Vircavas pamatskolas 5.klases skolēni apmeklēja zemnieku saimniecību "Trejdeviņi Trešelnieki". Šajā saimniecībā mūs ļoti laipni sagiadīja tās saimniece Aija. Aija deva mums ieskatu, kā norit ikdiena, rūpējoties par aitu ganāmpūlku. Mums bija iespēja aitiņas pabarot ar gurķīšiem. Mēs uzzinājām par dažādiem produktiem, kā aitu vilna, filcētas vilnas sedziņas, dzija, adījumi, krēmi no aitu taukiem. Katrs arī saņēmām vienu šādu kremiņu sausai ādāi, un tas ir brīnišķīgs.

Vircavas pamatskolas skolēnu ciemošanās pie vietējiem uzņēmējiem

Mēs, 6. un 7. klase,  ciemojāmies ļoti viesmīlīgā vietā – dārzkopības saimniecībā “Mūsu avenes”, kas atrodas Vircavā. Laipnās saimnieces pastāstīja interesantus faktus par avenēm, ļāva nogaršot tās, tāpēc mēs paši pārliecinājāmies, cik garšīgas ir šeit audzētās rudens avenes. Bet var iegādāties arī vasaras avenes. Mūs ieinteresēja arī iespēja avenes salasīt pašiem un iegādāties tās par zemāku cenu. Lielākā daļa aveņu gan nonāk dažādās tirdzniecības vietās.

Zinību dienas pasākums Vircavas pamatskolā "Cāļus skaita rudenī"
2022.gada 1. septembrī

Vircavas vidusskolas
12.klases izlaidums
2022.gada 1.jūlijs

Vircavas vidusskolas

9.klases izlaidums

2022.gada 17.jūnijs

Ārpusstundu pasākums - STEM - robotika

Pateicamies visiem vecākiem, kuri palīdzēja bērniem sarūpēt brīnišķīgas dāvanas mūsu pagasta senioriem.

Lai Jums priecīgi svētki!🎄

VĒRTĪBAS TAVAS UN MANAS