SADRAUDZĪBAS PASĀKUMS AR SESAVAS PAMATSKOLAS SKOLĒNIEM

Piedalās: 6. un 7.kl.skolēni , skolēni no Sesavas pamatskolas                                                                                                                                                          Norises laiks: 26.04.2024.

26.aprīlī mēs skolā uzņēmām viesus no Sesavas pamatskolas. 6. un 7.klases skolēni izplānoja pasākuma norisi, tika sagatavota interaktīva prezentācija par mūsu skolu. Skolēni aktu zālē stāstīja, kā ir mācīties mūsu skolā, kāpēc mūsu skola ir vislabākā.

Tā kā šī bija Olimpiskā diena, tad visas skolas skolēni un viesi devās uz sporta zāli, lai kārtīgi izdejotos mūzikas ritmos.

Kitijas ģimene bija sagatavojusi orientēšanās spēli pa Platoni. Izmantojot karti, kopā ar savu komandu bija jāapceļo Platones centra ievērojamākās vietas, tās sameklējot un saliekot kopā tur atrastos burtiņus puzlē.

Skolas saimnieks upmalā bija iekūris ugunskuru, uz kura jau vārījās zāļu tēja. Skolotājas Guna Vēja un Guna Vīksna komandas sagaidīja ar klātu uzkodu galdu. Saviesīgās sarunās ar skatu uz mūsu “’Gulbju ezeru” tika ceptas un baudītas desiņas un saldie zefīriņi.

Skolas sporta laukumā spēlējām volejbolu un kartupeli.

Mēs bijām ļoti draudzīgi, jautri, kopā bija tik interesanti, arī saulīte mūs lutināja!

Saņēmām pateicības no kaimiņu skolas skolotājām un skolēniem par jauko pasākumu.

Prieks, ka 6.un 7.klases skolēni ir tik prātīgi, prata labi uzvesties un ar cieņu demonstrēt mūsu skolu! Ceram, ka sesavnieki nāks mācīties pie mums!