MĒS LEPOJAMIES

Apsveicam ar iegūto 4.vietu Jelgavas un Ozolnieku novadu 5.-6.klašu erudītu konkursā “Latvijai 100” Elzu Plūdumu, Arti Zīvertu, Mārtiņu Dzintaru, Armandu Ņikitinu un Gati Zemgalieti!

Paldies skolotājai Ingunai Kotovičai!

Paldies 9.klases komandai (Darenam Rozem, Artūram Skujam, Viktorijai Solovjovai un Emīlam Upītem) par dalību Jelgavas un Ozolnieku novadu vēstures konkursā “Latvijas gadsimts”!

Paldies skolotājai Ingai Zudiļinai!

Paldies 11.klases skolniecei Amandai Valentinovičai par piedalīšanos Jelgavas un Ozolnieku novadu angļu valodas olimpiādē!

Paldies skolotājai Vitai Zaksei!

Sportistu sasniegumi Jelgavas novada 52. skolēnu sporta spēlēs:

Futbolā “D”grupas zēniem 2.vieta. Komandā- Sandris Djakonovs, Markuss Kiulis, Robijs Roze, Aleksis Renārs Uļevičs, Artis Zīverts, Jurijs Skvorcevičs, Roberts Andrejevs, Jēkabs Kristens Jurjāns, Kristians Zumanis.

Basketbolā “A” grupas jaunietēm 1.vieta. Komandā- Mišela Dombrovska, Marta Krauze, Alīna Rimdenoka, Krista Ļūmane, Elizabete Amālija Vangale, Viktorija Ose, Margarita Šabanova, Sigita Zīverte, Alda Bembere, Ērika Guščina.

Basketbolā “A” grupas jauniešiem 2.vieta. Komandā- Ģirts Grigorjevs, Jānis Dembovskis, Aleksis Rotars, Ainārs Konavko, Darens Roze, Markuss Links Jansons, Emīls Upīte.

Basketbolā ”B” grupas meitenēm 1.vieta. Komandā- Viktorija Solovjova, Nadīna Granta, Ieva Dzenža, Nadīna Zāģere, Elīza Egle, Emīlija Lipšāne, Marta Laura Švarcbaha, Katrīna Skovārne, Danija Dombrovska, Beatrise Samkova.

Basketbolā “B” grupas zēniem 1.vieta. Komandā- Ričards Djakonovs, Darens Roze, Markuss Links Jansons, Emīls Upīte, Artūrs Skuja, Edijs Bērziņš, Edijs Kiršolcs, Daniels Ņikitins, Toms Lapiņš, Robijs Roze.

Basketbolā “C” grupas meitenēm 1.vieta. Komandā- Danija Dombrovska, Beatrise Samkova, Eksēnija Jasinskaite, Sabīne Samanta Kiršolca, Anda Zaharāne, Angelika Lapiņa, Annija Dombrovska.

Basketbolā “C” grupas zēniem 1.vieta. Komandā- Mareks Lendels, Toms Vecums-Veco, Armands Ņikitins, Gatis Zemgalietis, Aleksis Dunskis, Robijs Roze, Artis Zīverts, Markuss Kiulis, Jēkabs Kristens Jurjāns, Mārtiņš Dzintars.