SVĒTKU SVEICIENS SKOLAI NO MĀJĀM

https://youtu.be/so9k7JBs5zc

Šeit skatāms 4.maija sveiciens SKOLAI NO MĀJĀM

 

 

Latvija ir mūsu mājas, patvērums, visskaistākā un mīļākā vieta uz pasaules! 4.maijs tās vēsturē ir tikpat nozīmīgs kā dzimšanas diena, jo pirms 30 gadiem pieņemtā deklarācija par Latvijas  Republikas neatkarības atjaunošanu atjaunoja Latvijas Republiku.

Šodien mums ir brīvība izvēlēties, brīvība būt patiesiem, brīvība runāt un dziedāt savā valodā, brīvība atšķirties un būt mums pašiem. Mums ir brīvība uzdrīkstēties un darīt, palīdzēt citiem grūtībās. Ar lepnumu un degsmi darīt savu darbu. Redzēt sāpīgo, neērto un grūto un nepalikt vienaldzīgiem. Mums ir brīvība, par ko ikdienā neaizdomājamies, tāpēc ir vajadzīgi svētki, lai svinētu brīvību ar prieku un lepnumu par savu zemi, ar gaišām domām un pārliecību, ka viss būs labi.

Šogad Ārkārtējās situācijas dēļ svētki būs atšķirīgi, mēs netiksimies klātienē pasākumos un nesvinēsim plašā draugu un tuvinieku lokā, bet mums ir iespēja pašiem mājās radīt īpašu svētku noskaņu: klāt balto galdautu un sagatavot svētku pusdienas, celt godā Latvijas karogu, skatīties Latvijas filmas, piezvanīt un apsveikt tuvus cilvēkus, pārskatīt dzimtas foto un pārrunāt vēstures notikumus.

Šajā svētku reizē mums nav iespēju satikties, taču mēģināsim radīt virtuālu kopības sajūtu, atsūtot SVEICIENU SKOLAI NO MĀJĀM. Veidosim kopīgu stāstu vēsturei no mūsu foto un video mirkļiem, mūsu izjūtām un vēlējumiem, mūsu cerībām un pārliecības.

 

 .