5.un 8.klase piedalīsies MEŽA DIENĀ -29.aprīlī

LLU Meža fakultāte sadarbībā ar nozares organizācijām un uzņēmumiem "Meža dienu 2022" ietvaros jau ceturto reizi organizē pasākumu "Mežs ienāk Jelgavā 2022". 29. aprīlī no plkst. 10.00 līdz plkst. 18.00 Jelgavā, Pasta salā norisināsies plaša pasākumu programma gan lieliem, gan maziem interesantiem. Šī gada tēma: Mežs mūsu ikdienā!

Pasākuma mērķis: Sadarbībā ar Latvijas meža nozares organizācijām un uzņēmumiem izglītot sabiedrību par Latvijas meža un dabas resursu apsaimniekošanas rezultātā iegūstamajām koksnes un nekoksnes vērtībām, to pielietojumu un nozīmi veselīgas sabiedrības attīstībā

Apmeklētājiem visas dienas garumā, iesaistoties un līdzdarbojoties radošās aktivitātēs, būs iespēja uzzināt un izzināt meža nozari, ar to saistīto produkciju, darbības jomas, iegūt vērtīgas zināšanas par koksnes un nekoksnes produktu izmantošanas daudzveidību, tautsaimniecības nozaru nozīmi Latvijas ekonomikas attīstībā, nozarē nodarbināto profesiju daudzveidību un meža nozares izglītības iespējām. Vienlaikus Pasta salā norisināsies arī koka skulptūru festivāls, kura ietvaros četri mākslinieki nedēļas garumā izgatavos koka skulptūras, kas tiks izvietotas Pasta salas koka skulptūru parkā.